Remis ://

Niedzielny mecz z Deltą Nielisz zakończył się bez bramkowym remisem . Drużyna gospodarzy wciągu całego meczu oddała 4 strzały na naszą bramkę w ty jeden z rzutu wolnego. Nasza drużyna prowadziła grę były okazje do strzelenia bramki ale niestety zabrakło skuteczności .Sędzia główny podyktował dla naszej drużyny rzut karny a po konsultacji z niedoświadczonym młodym bocznym sędzią zmienił zdanie i podyktował rzut wolny tuż z przed lini 16 metra , główny stał 3 metry od tego zdarzenia a boczny 40 metry :) Brawo dla sędziów.

Skład; D.Bordzań , M.Grasza(C) , W.Piątek , K.Szkałuba , K.Pawlik , G.Grelak , (Patryk Mróz - Przemek Mróz73min) , D.Szkałuba , D.Karpik , P.Grasza , M.Dołęcki

Rezerwowi; D.Dolina , M.Szponar , Przemek mróz

Nieobecni: A.Radzik , Ł.Karpik , D.Związko , A.Szkałuba , D.Lachowski , L.Padiasek , S.Padiasek , A.Związko .